CHEMAX - ceníkProgram CHEMAX můžete používat na Internetu (CHEMAX CLOUD), nebo si ho nainstalovat do vlastního počítače (CHEMAX LS)


CHEMAX CLOUD (ONLINE)

Evidence chemických látek a bezpečnostních listů na Internetu – ONLINE -  program nevlastníte, pouze využíváte jeho služeb. Pracuje prostřednictvím Internetu, kde využíváte databázový server poskytovatele služby a nemusíte ho tak instalovat a spravovat ve vlastní síti.

CHEMAX CLOUD START

CHEMAX CLOUD STANDARD

CHEMAX CLOUD PREMIUM

CHEMAX CLOUD PROFI

Začínáme, tiskneme etikety a evidujeme chemikálie a bezpečnostní listy Tiskneme etikety, evidujeme chemikálie a bezpečnostní listy. Nikdo nevidí naše záznamy. Tiskneme etikety, evidujeme chemikálie a bezpečnostní listy. Nikdo nevidí naše záznamy. Nenecháme se ničím omezovat, máme všeho dostatek.
Databáze nebezpečných látek TOXI Databáze nebezpečných látek TOXI Databáze nebezpečných látek TOXI Databáze nebezpečných látek TOXI
Omezeno na maximálně 100 uložených záznamů (chemikálií) Omezeno na maximálně 500 uložených záznamů (chemikálií) Omezeno na maximálně 2000 uložených záznamů (chemikálií)  NEOMEZENĚ uložených záznamů (chemikálií)
Sdílený CHEMBOX
(ostatní uživatelé vidí mé záznamy, ale nemohou je měnit)
Vlastní CHEMBOX
(ostatní uživatelé nevidí mé záznamy)
Vlastní CHEMBOX
(ostatní uživatelé nevidí mé záznamy)
Vlastní CHEMBOX
(ostatní uživatelé nevidí mé záznamy)
1 uživatel a 1 složka 1 uživatel a 1 složka 20 uživatelů a 50 složek NEOMEZENĚ uživatelů a složek
Tisk sdílených etiket Tisk sdílených etiket Tisk vlastních etiket (vlastní design) Tisk vlastních etiket (vlastní design)
Cena 180 Kč/měsíc nebo 1.980 Kč/rok Cena 450 Kč/měsíc nebo 4.950 Kč/rok Cena 980 Kč/měsíc nebo 10.780 Kč/rok Cena 2.950 Kč/měsíc nebo 32.450 Kč/rok
Cena obsahuje provoz serveru CHEMAX CLOUD, pronájem CHEMBOXu pro vlastní chemikálie, přístup k databázi nebezpečných látek TOXI, zálohování a aktualizaci dat.CHEMAX LS (Local Server)

Evidence chemických látek a bezpečnostních listů na vlastním PC (serveru). Pracuje jako samostatná aplikace v lokální síti uživatele. Cena je závislá na počtu uživatelů, kteří program používají.

CHEMAX LS

Licence CHEMAX
(počet uživatelů s právem zápisu, čtení dat není omezeno počtem uživatelů)
Cena (Kč)
CHEMAX LS3 3 uživatelé 29.000,-
CHEMAX LS10 10 uživatelů 72.000,-
CHEMAX LS neomezeně neomezený počet uživatelů cena na vyžádání
Roční technická podpora včetně aktualizací programu a chemických dat - 15% pořizovací ceny (volitelná položka).

Ceny jsou bez DPH. Pro vzdělávací a neziskové instituce nabízíme EDU licence se slevou až 10-50%.